89
Aktualitātes -> Mūsu sasniegumi
_______________________________ 
 
Apsveicam ar izciliem sasniegumiem valsts
4. klašu matemātikas konkursā "Tik vai ... Cik?" 
 
Kate Terēze Saule (4.a) - 1. vieta 
Ralfs Urbāns (4.a) - 2. vieta  
 
Paldies skolotājai Ivetai Bergmanei
_______________________________ 
Apsveicam ar izciliem sasniegumiem Rīgas pilsētas 
matemātikas 70. olimpiādē! 
 
Ilgvars Ročāns (5.b) - 2. vieta 
Ričards Prusaks (5.a) - 3. vieta 
Anete Bērziņa (5.a) - atzinība 
Rūdolfs Čudars (5.a) - atzinība 
Ronalds Poļakovs (6.b) - 3. vieta 
Ričards Vimba (6.c) - 3. vieta 
Elīna Rakstiņa (6.c) - 3. vieta 
Širlija Una Svece (6.a) - 3. vieta 
Renāte Šmite (6.c) - atzinība 
Reinis Šmits (7.c) - atzinība 
Sandijs Rakstiņš (8.b) - 2. vieta
Valentīns Koposovs (9.b) - atzinība 

Paldies skolotājām Inesei Ludei, Ilonai Cepurītei, Vijai Rasmanei un Agafijai Bušai
_______________________________  

 

Sveicam  matemātikas konkursa  "MMC" uzvarētājus! 
Adrianam Stinkulim (3.c) -bronzas medaļa (13. vieta 838 skolēnu konkurencē) 
Ilgvaram Ročānam (5.b) - sudraba medaļa (6.vieta 437 skolēnu konkurencē)
Ronaldam Poļakovam (6.b) - bronzas medaļa (12. vieta 441 skolēnu konkurencē)  

Paldies skolotājām Veronikai Golubickai, Inesei Ludei, Ilonai Cepurītei

 

 _______________________________ 

Sveicam  8.b klases skolnieku Sandiju Rakstiņu 

ar iegūto atzinību

Rīgas pilsētas informātikas (programmēšanas) 33.olimpiādē! 
_______________________________ 
 
Sveicam  Rīgas pilsētas ķīmijas 61.olimpiādes uzvarētājus!
Valentīnu Koposovu (9.b) ar iegūto 3. vietu
Valēriju Meinardti (9.b) ar iegūto 3. vietu
Alanu Lembergu (9.b) ar iegūto 3. vietu 

Paldies skolotājai Dainai Bleivei

_______________________________

 
Sveicam  Rīgas pilsētas fizikas 70.olimpiādes uzvarētājus!
Valentīnu Koposovu (9.b) ar iegūto 2. vietu
Rolandu Zelmani (9.b) ar iegūto atzinību
Alanu Lembergu (9.b) ar iegūto atzinību

Paldies skolotājai Vijai Rasmanei

_______________________________
 
Sveicam  8.a klases skolnieku Edvardu Paegli 
ar iegūto II vietu
un  8.b klases skolnieku Sandiju Rakstiņu 
ar iegūto III vietu
Rīgas pilsētas 3. atklātajā ģeogrāfijas olimpiādē!

Paldies skolotājai Vijai Melnei

 _______________________________

Sveicam  9.a klases skolnieku Rolandu Miku Doni

ar iegūto atzinību
Rīgas pilsētas vēstures 26.olimpiādē!

Paldies skolotājai Aivai Klaipai

 _______________________________

 

Sveicam  9.b klases skolnieci Kamillu Kokarevu
ar iegūto 2. vietu
Rīgas pilsētas krievu valodas (svešvalodas) 23.olimpiādē!

Paldies skolotājai Irinai Kērmai

  _______________________________

Sveicam  9.b klases skolnieci Valēriju Meinardti
ar iegūto 3. vietu
Rīgas pilsētas bioloģijas 42.olimpiādē!

Paldies skolotājai Dainai Bleivei

 

 

 

_______________________________

Sveicam 3.c klases skolnieku Kristapu Stinkuli

ar iegūto godpilno 3. vietu

Rīgas 40. vidusskolas atklātajā matemātikas konkursā!

Paldies skolotājai Veronikai Golubickai

 

 
 

_______________________________

Sveicam Valsts atklātās matemātikas olimpiādes uzvarētājus!

Druvis Jansons - 2. vieta;

Rihards Vīksna - 2. vieta;

Sandijs Rakstiņš - Atzinība;

Labus rezultātus uzrādīja arī Kārlis Jānis Eida un Valentīns Koposovs.

Paldies skolotājām Inesei Ludei, Agafijai Bušai un Ilonai Cepurītei.

 

 

 

Apsveicam Sandiju Rakstiņu ar 3. vietu Valsts Atklātajā Datorikas olimpiādē!

Sveicam arī pārējos finālistus - Ilgvaru Ročānu un Andri Liepiņu!

Paldies skolotājai Inesei Ludei

_______________________________

Sveicam skolas matemātiķu komandu "Pumpurs" ar izcīnīto ATZINĪBU LU A.Liepas Neklātienes matemātikas skolas Jauno Matemātiķu konkursā!

Sveicam skolas matemātiķu komandu "Pumpurs" ar izcīnīto II vietu LU A.Liepas Neklātienes matemātikas skolas konkursā "Profesora Cipariņa klubs"!

4.b klases skolēns Ilgvars Ročāns ieguvis I vietu LU A.Liepas Neklātienes matemātikas skolas olimpiādē "Tik vai... Cik?"

_______________________________

Sveicam Rīgas pilsētas MATEMĀTIKAS olimpiādes uzvarētājus!

Paldies skolotājām Inesei Ludei, Agafijai Bušai un Ilonai Cepurītei

  • Š.U.Svece - 1. vieta
  • D.Jansons - 1. vieta
  • R.Lisovskis - 1. vieta
  • S.Rakstiņš - 1. vieta
  • E.A.Bergmanis - 2. vieta
  • K.J.Eida - 3. vieta
  • J.Puzulis - 3. vieta
  • I.Krūmiņa - Atzinība
  • R.Poļakovs - Atzinība
  • R.Vīksna - Atzinība
  • E.Bahilova - Atzinība
  • V.Meinardte - Atzinība
  • V.Koposovs - Atzinība
  • R.Zelmanis -Atzinība

_______________________________

Sveicam Rīgas pilsētas FIZIKAS olimpiādes uzvarētājus!

Paldies skolotājai Vijai Rasmanei

  • R.Beļickis - 3. vieta
  • A.Ļipatovs - 3. vieta

_______________________________


Sveicam Rīgas pilsētas VĒSTURES olimpiādes uzvarētājus!

Paldies skolotājai Aivai Klaipai

  • E.Kažoka - 2. vieta
Lai veicas valsts olimpiādē!

_______________________________

 
 
 

Apsveicam Valsts atklātās matemātikas olimpiādes uzvarētājus!

D.Jansons - 1.vieta,

K.J.Eida -2.vieta,

R.Trops - Atzinība

R.Vīksna - Atzinība,

S.Rakstiņš - Atzinība

Pāris punktu no uzvarētājiem atpaliek V.Koposovs, V.Meinardte, R.Kazaks, R.Šmits un J.Puzulis.

Apsveicam komandu "Pumpurs" ar iegūto 3. vietu Valsts Jauno matemātiķu kluba konkursā. 

Apsveicam A.Zaļumu un S.Rakstiņu ar augstiem sasniegumiem valsts atklātās datorikas olimpiādes finālā.

 
 

 
<<
Augusts 2020
>>
P
O
T
C
P
S
Sv
-
-
-
-
-
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
-
-
-
-
-
-