Stundu izmaiņas 1.-3. klasēm
Stundu izmaiņas 4.-9. klasēm
Noteikumi par valsts pārbaudes darbu norises laiku 2023./2024. mācību gadā (saite)
Sveicam Ilgvaru Ročānu (9.b) ar iegūto 3. vietu valsts informātikas (programmēšanas) 37. olimpiādē!
Lepojamies ar izciliem panākumiem Latvijas un novadu mācības atklātās olimpiādes 2. kārtā!
Robertam Briškam – I vieta
Katei Terēzei Saulei – Atzinība
Paldies skolotājai Vijai Melnei
Sveicam Elvi Bērziņu ar iegūto Atzinību valsts 30. vēstures olimpiādē!
Paldies skolotājai Aivai Klaipai
Lepojamies ar izciliem panākumiem VALSTS angļu valodas olimpiādē!
Katei Terēzei Saulei – I pakāpe
Elvim Bērziņam – III pakāpe
Paldies skolotājai Lindai Vēgnerei
Apsveicam 4.-9. klašu kori ar iegūto II pakāpi koru skatē!
Paldies skolotājām Veltai Ziemelei un Agitai Galzonai
Apsveicam ar panākumiem Rīgas vokālās mūzikas konkursa “Balsis” pirmajā kārtā!
- 2.-4. klašu vokālajam ansamblim – Augstākā pakāpe,
- 5.-6. klašu vokālajam ansamblim – 2. pakāpe,
- 7.-9. klašu vokālajam ansamblim – 1. pakāpe.
Paldies skolotājām Skaidrītei Daugulei, Veltai Ziemelei un Agitai Galzonai
Lepojamies! Rīgas 40.vidusskolas atklātajā dabaszinību konkursā
Paulai Lejiņai 2.vieta un Alisei Šķilai atzinība!
Paldies skolotājai Veronikai Stupānei
Lepojamies!
Konkursā “Singlish” 3.vieta Montai Radovicai un Evijai Škaraveckai, Atzinība Evelīnai Rubenei un Montai Sofijai Bringulei.
Paldies skolotājām Lindai Vēgnerei, Agitai Galzonai, AgneseZommerei, Ainai Kuprei un Skaidrītei Daugulei!
Sveicam Ilgvaru Ročānu ar Rīgas domes apbalvojumu “Rīgas skolēns 2023”!
6. februārī svinīgajā pasākumā “Rīgas skolēns 2023. Mēs lepojamies!” sumināja Rīgas pašvaldības skolu labākos skolēnus 2023. gadā.
Nominācijā “Par labiem, teicamiem un izciliem mācību sasniegumiem, t.sk. godalgotām vietām mācību priekšmetu olimpiādēs, zinātniskās pētniecības konferencēs un konkursos” Rīgas domes Pateicības rakstu saņēma mūsu skolas 9.b klases skolēns Ilgvars Ročāns.
Pasākums “Rīgas skolēns 2023. Mēs lepojamies!” notika pirmo reizi, un ikvienai Rīgas pašvaldības skolai bija iespēja izvirzīt vienu skolēnu, kura sasniegtais un paveiktais personīgā izaugsmē un skolas attīstībā būtu novērtējams ar pašvaldības apbalvojumu.
Elvis Bērziņš izvirzīts dalībai valsts ķīmijas olimpiādē!
Sveicam Rīgas valstspilsētas 65.ķīmijas olimpiādes uzvarētājus!
- Ilgvars Ročāns – 2. vieta
- Elvis Bērziņš – 2. vieta
Paldies skolotājai Laurai Uzlovskai
Ilgvars Ročāns izvirzīts dalībai valsts fizikas olimpiādē!
Sveicam Rīgas valstspilsētas 74. fizikas olimpiādes uzvarētājus!
- Ilgvars Ročāns – 1. vieta
- Roberts Briška – 3. vieta
- Rēzija Pakalne – Atzinība
- Elvis Bērziņš – Atzinība
Paldies skolotājai Aijai Kalniņai
Sveicam Valsts atklātās matemātikas olimpiādes uzvarētājus!
- Kate Terēze Saule – 1. vieta
- Ilgvars Ročāns – 1. vieta
- Jānis Ļvovs – 1. vieta
- Monta Sofija Bringule – Atzinība
Paldies skolotājām Inesei Ludei, Agafijai Bušai, Ilonai Cepurītei
Sveicam Ilgvaru Ročānu (9.b) ar iegūto 1. vietu Rīgas valstspilsētas informātikas (programmēšanas) 37. olimpiādē!
Sveicam Elvi Bērziņu (9.c) ar iegūto 1. vietu Rīgas 30. vēstures olimpiādē!
Paldies skolotājai Aivai Klaipai
Sveicam Rēziju Pakalni (9.c) ar iegūto 2. vietu Rīgas valstspilsētas 46. bioloģijas olimpiādē!
Paldies skolotājai Aleksandrai Ruseckai
Apsveicam ar panākumiem Latvijas un novadu mācības atklātās olimpiādes 1. kārtā!
Uz 2. kārtu izvirzīti 6 mūsu skolas izglītojamie:
- Roberts Briška (9.c)
- Olivers Zirnis (9.a)
- Artūrs Abakuks (8.c)
- Kate Terēze Saule (8.a)
- Ralfs Zīvers (8.a)
- Patrīcija Kaniņa (5.a)
Paldies skolotājām Vijai Melnei un Aivai Klaipai
Sveicam Rīgas valstspilsētas 25. krievu valodas olimpiādes uzvarētājus!
- Kristiāna Straube (8.a) – 3. vieta
- Alberts Meļņikovs (8.c) – Atzinība
- Agnese Štrauhmane (8.c) – Atzinība
- Elizabete Aizgireviča (9.b) – Atzinība
- Laura Čerpinska (9.c) – Atzinība
Paldies skolotājām Ivetai Brokānei un Elīnai Ceļinai
Sveicam Rīgas valstspilsētas 53. angļu valodas olimpiādes uzvarētājus!
- Kate Terēze Saule – 1. vieta
- Olivers Zirnis – 1. vieta
- Elvis Bērziņš – 1. vieta
- Valters Horsts – 1. vieta
- Sofia Elšarkavi – 2. vieta
- Monta Sofija Bringule – 2. vieta
- Rēzija Pakalne – 2. vieta
- Roberts Briška – 2. vieta
- Ilgvars Ročāns – 3. vieta
- Vanesa Jančevska – 3. vieta
- Markuss Rancāns – 3. vieta
- Paula Lejiņa – 3. vieta
- Madara Rubiķe – 3. vieta
- Daniels Dargevics – 3. vieta
- Undīne Vīksna – Atzinība
- Anne Babre – Atzinība
- Kate Annele Mangulsone – Atzinība
Paldies skolotājām Lindai Vēgnerei un Agnesei Zommerei
Lepojamies! 8.a klases skolniece Kitija Gavare piedalījās IV starptautiskajā vizuālās mākslas konkursā “Mana Polija” un ieguva 3. vietu!
Paldies skolotājai Paulai Romulei
Sveicam Rīgas pilsētas 7. atklātās ģeogrāfijas olimpiādes uzvarētājus!
- Kate Terēze Saule (8.a) – 1. vieta
- Olivers Zirnis (9.a) – 3. vieta
Paldies skolotājai Vijai Melnei
6.b un 7.c izglītojamie piedalījās Rīgas pilsētas vides izziņas konkursā “Gudrās pūces olimpiāde” un ieguva Pateicības!
Paldies skolotājai Veronikai Stupānei
Lepojamies! Konkursā “Pieskati uguni!” 4.b klases komandai finālā pārliecinoši 1.vieta!
Paldies skolotājai Ilonai Cepurītei
4.b klases komanda konkursa “Pieskati uguni!” 1. kārtā ieguvusi 2.vietu, 4.c klases komanda – 3.vietu!
Paldies skolotājām Ilonai Cepurītei un Aleksandrai Ruseckai
Skolotājām Laurai Uzlovskai un Vijai Melnei – Zelta pildspalva
Ķīmijas skolotāja Laura Uzlovska apbalvota ar Rīgas valstspilsētas pašvaldības balvu pedagogiem “Zelta pildspalva” nominācijā “Par radošumu un inovācijām izglītības procesā”.
Ģeogrāfijas, dabaszinību un inženierzinību skolotāja Vija Melne apbalvota ar Rīgas valstspilsētas pašvaldības balvu pedagogiem “Zelta pildspalva” nominācijā “Par ieguldījumu un sasniegumiem darbā ar talantīgajiem skolēniem“.
Lepojamies! Mūsu skolas 1.a un 3.a izglītojamie piedalījās Rīgas pilsētas vides izziņas konkursā “Gudrās pūces olimpiāde” un ieguva Pateicības!
Paldies skolotājām Irinai Kērmai un Dženitai Kretovai!
Sveicam Odriju Stagari (5.a) ar iegūto Atzinību Rīgas izglītības iestāžu vizuālās mākslas konkursā “Plakāts valsts svētkos 2023”
Paldies skolotājai Paulai Romulei!
Sveicam mūsu skolas komandu ar izcīnīto I vietu IZV konkursā “Ķīmija un farmācija – no vēstures līdz modernitātei”!
Komandas dalībnieki – Reinis Ligeris, Olivers Zirnis, Elza Krūmiņa, Elvis Bērziņš.
Ieguvām arī balvu par labāko digitālo versiju un dāvanu kartes.
Paldies skolotājai Laurai Uzlovskai par komandas sagatavošanu!
Sveicam Ilgvaru Ročānu ar izcilajiem sasniegumiem – Atzinību Eiropas jauniešu informātikas olimpiāde (EJOI 2023)
Noteikumi par valsts pārbaudes darbu norises laiku 2023./2024. mācību gadā (saite)
Stundu sākuma un beigu laiks 2022./2023. m.g.
Stundas | Laiks | Saīsinātās stundas |
---|---|---|
0. stunda | 7.40 – 8.20 | 7.50 – 8.20 |
1. stunda | 8.30 – 9.10 | 8.30 – 9.00 |
2. stunda | 9.20 – 10.00 | 9.10 – 9.40 |
3. stunda | 10.10 – 10.50 | 9.50 – 10.20 |
4. stunda | 11.10 – 11.50 | 10.40 – 11.10 |
5. stunda | 12.10 – 12.50 | 11.30 – 12.00 |
6. stunda | 13.00 – 13.40 | 12.10 – 12.40 |
7. stunda | 13.50 – 14.30 | 12.50 – 13.20 |
8. stunda | 14.40 – 15.20 | 13.30 – 14.00 |
9. stunda | 15.30 – 16.10 | 14.10 – 14.40 |
10. stunda | 16.20 – 17.00 | 14.50 – 15.20 |
2022. gada Latvijas skolu reitingā Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola ieguva 2. vietu mazo skolu grupā.
Latvijas skolu reitingu veido nodibinājums Ata Kronvalda fonds, apkopojot datus par Latvijas skolu audzēkņu panākumiem 2021./2022. mācību gadā rīkotajās valsts mācību priekšmetu olimpiādēs, valsts atklātajās olimpiādēs un skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konferencē.